Bilet indywidualny na webinar


Jak przyciągnąć wzrok i uwagę Klientów? Atrakcyjne grafiki i komunikacja wizualna w praktyce.

2019-05-17 10:00:00 Jolanta Ambrożewicz45 min.


Chcesz mieć więcej Klientów i być wśród nich rozpoznawalny?

Podczas spotkania opowiem Ci co zrobić, by Klienci zwracali uwagę na Twoją firmę i zapamiętywali jej ofertę na dłużej.

Przedstawię konkretne, bezpłatne narzędzie, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych grafik i spójnej identyfikacji marki. Podpowiem jak zadbać o spójność i porządek w kwestii wizerunku. Pokażę też krok po kroku, jak zrobić zdjęcie w tle z przyciskiem CTA zachęcającym do interakcji. Niezwykle pomocne w promowaniu wszelkich działań i akcji marketingowych.

Zapisuj mnie automatycznie na kolejne webinary (wówczas nic Ci nie umknie!)
Zgadzam się na przesyłanie mi mailem informacji handlowych: marketingowo-edukacyjnych przez H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017, poz. 1219, z późn. zm.). Tylko w ten sposób możesz otrzymać linka do skorzystania z webinaru.
Klauzula RODO. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do kontaktu w celach promocyjnych kolejnych wydarzeń organizowanych przez H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań.: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań. rozwiń by przeczytać całość...
Uwaga, jeśli ten termin masz aktualnie zajęty - i tak warto odebrać bilet, aby otrzymać linka do powtórki do obejrzenia w dogodnym momencie.